Main stage

VRIJDAG 31/07

19.00: Nouveau Riche All Stars
20.30: Janez Detd.
22.00: Milow
23.30: Mika
01.00: Martin Solveig

ZATERDAG 01/08

20.00: Yevgueni
21.30: Clouseau
23.15: Marco Borsato
01.00: dj Dirk Stoops

ZONDAG 02/08

16.15: Skindred
17.20: Epica
18.45: Channel Zero
20.15: Black Label Society
22.00: Rob Zombie
23.45: Soulfly
01.15: Goe Vur In Den Otto Soundsystem

MAANDAG 03/08

19.00: Het Zesde Metaal
20.30: The Kooks
22.00: Belle and Sebastian
23.45: dEUS
01.15: dj Gigolos In Retirement

WOENSDAG 05/08

19.00: La Muerte
20.30: Mark Lanegan Band
22.00: The Jesus And Mary Chain
23.45: Kaiser Chiefs
01.15: dj Eppo Janssen

DONDERDAG 06/08

19.00: Tout Va Bien
20.15: Rae Morris
21.45: Tori Amos
23.45: Oscar And The Wolf
01.15: Raving George

ZATERDAG 08/08

20.00: Tourist LeMC
21.30: The Van Jets
23.15: CHIC ft Nile Rodgers
01.00: Giorgio Moroder

Red Bull Elektropedia Room

VRIJDAG 31/07: EKLEKTIK

21.00: Rakka
22.00: Gangthelabel live
22.45: Rakka
00.00: Murdock
01.30: Rockwell ft. MC Mantmast
03.00: Nadiem Shah

ZATERDAG 01/08: THE GREATEST SWITCH
YVES DERUYTER & FRIENDS

21.00: Michael Midnight
00.00: Dj Ghost
01.00: Quincy
02.00: Yves Deruyter
03.30: Franky Jones

ZONDAG 02/08: CITY QUEENS

21.00: Black Frank
22.15: Zwartwerk
22.45: Davidov
00.00: Killa Tactics
01.15: TLP

MAANDAG 03/08: TEKNO DAY

21.00: Vi.be
22.00: Kr!z
23.30: Ø [PHASE]
01.00: Raving George

DINSDAG 04/08: PLAYAZ PRESENTS

21.00: Drumslave b2b La Junta ft. MC 3xB
22.00: Tito & Echo Virus
23.30: Annix
01.00: DJ Hype ft. MC Daddy Earl

WOENSDAG 05/08: BROKEN BEATS

21.00: SupAfly Collective
21.15: Woods live
22.00: SupAfly Collective
22.45: Vuurwerk live
23.30: SupAfly Collective
00.15: STUFF. live
01.00: Lefto

DONDERDAG 06/08: BRAKFEST

18.00: Coldburn
18.50: Pay No Respect
19.40: Broken Teeth
20.35: Malevolence
21.30: Backfire
22.25: Wisdom In Chains
23.25: Nasty

VRIJDAG 07/08: PEEP

21.00: Leesa
22.30: Spacid
00.00: Karotte
02.00: De Sluwe Vos
03.30: Red D

ZATERDAG 08/08: TOM TOM NIGHT

21.10: Go March live
22.00: Hayden James live
23.20: Billie live
00.30: Kenji Minogue live
01.15: Hermanos Inglesos
02.45: Well Shaped Bushes + Tomas De Soete

ZONDAG 09/08: KERMIS

21.00: Radio Rommelmarkt
22.00: Frenz & Sisco
23.00: DJ SASH!
00.30: FeestDjRuud

De uurregeling is onder voorbehoud van wijzigingen.